Veterinariniai sprendimai
Teisingi produktai - teisingas rezultatas!

UAB „Veterinariniai sprendimai“ dirbantys specialistai, turintys daugiau kaip 20 metų patirtį veterinarijos produktų, prekių gyvūnams didmeninėje bei mažmeninėje prekyboje konsultuoja veterinarijos vaistines, klinikas bei specializuotas prekių gyvūnams parduotuves kaip pasiekti kuo geresnių prekybinių rezultatų.
Pradedantiesiems.
Teikiame rekomendacijas norintiems pradėti savo verslą prekių gyvūnams pardavimų srityje, atidarant savo veterinarijos vaistinę, veterinarijos kliniką ar specializuotą prekių gyvūnams parduotuvę. Konsultuojame tokiais klausimais, kaip vietos būsimam objektui parinkimas, jo įrengimas, asortimento suformavimas, prekių išdėstymas, kainodara, pardavimų strategija ir ypatumai, personalo klausimai.
Jau veikiantiems.
Veterinarijos vaistinių, specializuotų prekių gyvūnams parduotuvių prekybinių rezultatų įvertinimas ir rekomendacijų tolimesnei veiklai paruošimas. Tai apima asortimento optimizavimą, konkurencinės aplinkos įvertinimą ir kainodarą, pirkimų bei pardavimų procesų optimizavimą ir strategiją. Konsultuojame personalą pardavimų, produktų, asortimento klausimais.


Parašykite
Paskambinkite
Apie