Veterinariniai sprendimai
Teisingi produktai - teisingas rezultatas! Patikrinti katės sveikatą jau galime ir be streso gyvūnui (Vilniaus miesto svetainė)

Naminiai gyvūnai, jaučiantys šeimininkams besąlygišką meilę bei nuoširdų prisirišimą, nieko mainais už tai nenori. Tiesa, mes, sąmoningai mąstančios būtybės, turėtume tuo nesinaudoti ir tinkamai gyvūnams atsidėkoti už atsidavimą bei draugystę. Neužtenka paglostyti katės. Svarbiausia – dėmesys pastarosios sveikatai. Juk nuo to priklauso ne tik gyvūno nuotaika bei savijauta, bet ir gyvenimo trukmė. Galimybę kuo ilgiau šalia savęs turėti mylimą murklę lemia ne tik jos genetika, bet ir tinkama priežiūra. Ar jums rūpi jūsų katės sveikata ir ar darote viską, jog šią išsaugotumėte?

Daugiau čia.


Veterinarė perspėja: šie simptomai išduoda kačių šlapimo takų ligas (TV3)

Kačių apatinių šlapimo takų ligos – su jomis per gyvenimą susiduria dažnas namuose auginamas katinas, o kai kuriems šios ligos kartojasi reguliariai. Šeimininkai, kurie jau yra susidūrę su apsunkintu katės šlapinimusi lengvai atpažįsta pirmuosius simptomus ir kreipiasi į veterinarijos gydytojus laiku, tačiau nesusidūrusiems tai gali būti visai nauja, tad neretai vizitas pas veterinarą būna uždelstas

Daugiau čia.


Apie katę užklupusį vėžį išduoda keli požymiai: patarė, kaip atpažinti (Lrytas)

Žaismingos, švelnios, nepriklausomos, padykusios, atsipalaidavimo virtuozės bei murkimo meistrės. Katės – šie nedideli, mieli plėšrūnai yra ne tik visame pasaulyje populiarūs augintiniai, bet ir svarbi žmonių istorijos dalis. Nuostabiosios, gracingosios murklės gyvena šalia mūsų jau ne mažiau nei 5000 metų ir tikrai nesiruošia niekur atsitraukti.

Daugiau čia.


Katės sveikatos indikatorius – naujausia priemonė užkirsti kelią jūsų augintinio ligai
 (vilniuje.info)

Nemažai kačių laikytojų susiduria su augintinio šlapinimosi problemomis, kasos, kepenų ligomis ar net vėžiniais susirgimais, todėl galėdami iš anksto pastebėti simptomus ir užbėgti tam už akių, jie suskubtų spręsti sveikatos problemas bei užkirstų kelią ilgalaikėms pasekmėms. Tačiau kaip tai pastebėti, jei iki tol sveikas ir guvus augintinis, staiga vieną dieną ima šlapintis krauju, vemti, ar kitais būdais rodyti savo jau pažengusią ligą? Apie tai sutiko papasakoti produktus naminiams gyvūnams tiekiančios įmonės „Veterinariniai sprendimai“ specialistai.

Daugiau čia.

Parašykite
Paskambinkite
Apie